OFERTA PRODUKTÓW

IMPORT I SPRZEDAŻ MIESZANEK ZIOŁOWYCH WAN:

Te mieszanki ziołowe dla TCM BOHEMIA są produkowane przez firmę z Lanzhou w Chinach, znaną wśród prawdziwych koneserów medycyny chińskiej z jakości swoich produktów. Mieszanki w postaci kulek zostały opracowane przez mistrzów medycyny chińskiej w ciągu minionych wieków i dlatego są sprawdzonymi pomocnikami w rozwiązywaniu wielu problemów zdrowotnych. Pełną ofertę tych mieszanek prezentujemy w naszym sklepie internetowym. Do stosowania tabletek WAN nie jest wymagana wizyta u terapeuty ani indywidualne leczenie.

 

SUSZONE ZIOŁA W STANIE SUROWYM:

Dla naszych klientów sprowadzamy szeroką gamę wysokiej jakości ziół o dużej zawartości składników aktywnych. Każda nowa przesyłka, którą otrzymujemy, jest badana w akredytowanych laboratoriach, aby wykluczyć obecność metali ciężkich, pleśni i pestycydów w suchych składnikach. 

Zioła są następnie przechowywane w odpowiednich warunkach w naszym magazynie, gotowe do użycia do następujących celów:

 

 

Indywidualna mieszanka ziołowa w postaci ODWARU:

Mieszankę ziół i ich dawkowanie przepisuje klientowi terapeuta na podstawie osobistej diagnozy, w zależności od potrzeb i stanu zdrowia klienta. Zioła są ważone dokładnie według recepty otrzymanej od terapeuty i w ściśle określonych warunkach higienicznych i technologicznych sporządzamy odwar ziołowy, który dozowany jest w indywidualnych dawkach do oryginalnych certyfikowanych saszetek, które klient po prostu podgrzewa w domu w kubku gorącej wody i wypija.

 


Indywidualna mieszanka ziołowa w postaci TANG:

Recepta na ten rodzaj mieszanki powstaje tak samo jak w przypadku odwaru. Główna różnica polega na przygotowaniu ziół dla klienta. W formie tang, suszone zioła są cięte, mieszane i pakowane w torebki według indywidualnych dawek dziennych opracowanych dla klienta. Przygotowanie odwaru odbywa się zatem w domu, gdzie klient przygotowuje swoją dzienną dawkę według załączonej instrukcji - w prosty i sprawdzony sposób, stosowany od wielu wieków do przygotowania receptur ziołowych. Wszystko czego potrzebujesz to woda, naczynie i sitko. 

Ten rodzaj mieszanki jest szczególnie polecany dla osób, które chcą poruszyć swojego ducha i zmysły widokiem parujących ziół i ich charakterystycznym aromatem. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest przygotowanie napoju w szklanym naczyniu.

 

 

EKSTRAKT ZIOŁOWY W POSTACI GRANULATU:

Klient może stosować zioła lecznicze nie tylko w postaci suszonej, ale również w postaci produktów, które przygotowujemy z granulatu ziołowego, który jest pięć razy mocniejszy pod względem stężenia niż zioło w postaci suszonej. Oznacza to, że do wyprodukowania 1 kg granulatu potrzeba 5 kg suszonych ziół. Granulat jest produkowany bezpośrednio dla naszej firmy przez naszego partnera w Chinach przy użyciu delikatnej metody ekstrakcji. Jest to czysto naturalny proces, który pozwala zachować wszystkie najważniejsze składniki ziół.

Badamy również każdą otrzymaną przesyłkę pod kątem obecności czynników ryzyka - pleśni i pestycydów - aby mieć pewność, że są one bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Granulat przechowujemy w hermetycznie zamkniętych butelkach, które gwarantują jego 100% jakość przez cały okres przechowywania, aż do momentu przygotowania konkretnej mieszanki. Może to przybierać następujące formy:

 

 

Indywidualna mieszanka ziołowa GRANULAT:

Mieszanka ziołowa jest przepisywana klientowi przez terapeutę na podstawie indywidualnej diagnozy. Każde zioło w formie granulatu jest starannie ważone na certyfikowanych wagach zgodnie z receptą dla konkretnego klienta. Do całego zamówienia dołączamy również próbkę wielkości jednorazowej dawki i pakujemy. W efekcie otrzymujemy sypką mieszankę skoncentrowanych ziół, którą klient wygodnie rozpuszcza w szklance gorącej wody i wypija zgodnie z zalecanym dawkowaniem.

 


Indywidualna mieszanka ziołowa w formie TABLETEK:

Tabletki są również przepisywane klientowi przez terapeutę na podstawie indywidualnej diagnozy. Granulki ziołowe mieszamy w taki sam sposób jak w przypadku mieszanki sypkiej, dodajemy obojętne substancje wiążące, które również są testowane pod kątem bezpieczeństwa, a następnie prasujemy w formę tabletek w specjalnej maszynie.

 


IGŁY DO AKUPUNKTURY, BAŃKI, MOXA:

Asortyment ten jest integralną częścią metod leczniczych tradycyjnej medycyny chińskiej i choć nie stanowi głównego nurtu naszej działalności, to poświęcamy bardzo dużo wysiłku, aby zaoferować naszym klientom towary najlepszej jakości. Igły, bańki i akcesoria stosowane do zabiegów moksoterapii są sprawdzone przez naszych ekspertów i zostały wielokrotnie wypróbowane podczas seminariów szkoleniowych w naszym instytucie.

 

Jeśli chcesz kupić u nas zioła i inne produkty do dalszej sprzedaży, a nie jesteś terapeutą, zaoferujemy Ci je w atrakcyjnych cenach hurtowych.